KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Nespokojený zákazník střílel na servis, kde opravovali jeho vůz

Nespokojenost s průběhem opravy automobilu byla motivem střelby na uzamčené dveře ostravského autoservisu, ke které minulý týden přistoupil nespokojený zákazník. Muž naštěstí nikoho nezranil, policie ho dopadla následující den. Obviněn byl z výtržnictví.


 

O střelbě, ke které došlo minulý čtvrtek, informovala v pondělí mluvčí ostravské policie Gabriela Holčáková.

„Podezřelý se měl nejprve snažit neúspěšně kontaktovat muže, který v objektu opravuje automobily. Poté měl dorazit i k servisu, ani tam však opraváře nezastihl, načež měl opakovaně střílet na objekt a z místa odjet,“ řekla mluvčí policie.

Nespokojený zákazník byl zadržen na druhý den. Protože byl těžce opilý, byl eskortován na záchytku. Policie u něj zajistila i revolver.

„Muž se k činu doznal, příčinou jednání byl pravděpodobně odlišný názor zákazníka a opraváře k prováděné opravě vozu. Podezřelý se měl opraváře snažit opakovaně kontaktovat, nicméně neměl být úspěšný, proto měl užít střelnou zbraň,“ dodala mluvčí.

Svým jednáním muž způsobil škodu za tři tisíce korun. Za výtržnictví mu hrozí až dva roky vězení.


(Zdroj: Krimi Zprávy Ostrava)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín