KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Při rvačce Romů v centru Ostravy musely zasahovat desítky policistů

Několik desítek policistů, strážníků i členů speciální pořádkové jednotky zasahovalo v sobotu odpoledne v restauraci v Ostravě-Přívoze, kde došlo k hromadné rvačce, do které se zapojila asi desítka členů několika romských rodin. Dva lidé skončili v nemocnici, škoda se pohybuje řádově v desítkách tisíc korun.


Rvačka se odehrála v jedné z restaurací na Nádražní ulici. „V restauraci se v době incidentu zdržovalo asi čtyřicet osob, do rvačky se jich zapojilo podle prozatímních informací asi deset. Nikdo nebyl zadržen, po zásahu policie se situace na místě uklidnila,“ uvedla mluvčí ostravské policie Gabriela Holčáková.

„Zatím nebyl nikdo obviněn. Případ může být kvalifikován jako výtržnictví a poškozování cizí věci,“ dodala mluvčí s tím, že kolik lidí bude obviněno z trestného činu, případně z přestupku, se ukáže až po výsleších všech zúčastněných a svědků.

Na místě zasahovali i záchranáři. „Odvezli jsme do nemocnice dva pacienty. Pánové ve věku 22 a 42 let měli krvavá poranění na hlavě, jejich zranění byla kvalifikována jako lehká až středně těžká,“ doplnil mluvčí záchranky Lukáš Humpl.


(Zdroj: Krimi Zprávy Ostrava)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín