KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Ztraceného školáka našli v Ostravě u dálnice, nebyl spokojený se životem

Až v Ostravě u dálnice našli v neděli ráno policisté pohřešovaného 14letého školáka z Hostašovic na Novojičínsku, který se ztratil v pátek ráno po cestě do školy. Důvodem ke zmizení byla nespokojenost s dosavadním životem.


Chlapec byl naposledy spatřen v pátek mezi 6. až 7. hodinou ráno. Do školy však už nedorazil a rodině nepodal žádnou zprávu. „Policisté ho hledali mezi kamarády, příbuznými, kontaktovali i zdravotnická zařízení. Do rozsáhlé pátrací akce byly zapojeny desítky policistů, hasičů, psovodů se psy a dobrovolníků, kteří pátrali ve vytipované lokalitě Zrzávka na Novojičínsku,“ informovala ostravská policejní mluvčí Gabriela Holčáková. Po chlapci pátral i vrtulník s termovizí. [celá zpráva]

Nejprve policisté našli v lokalitě Zrzávka školákův batoh. „Prověřovali jsme množství různých telefonátů, některé informace však byly zcestné. V průběhu pátrání policisté zjistili, že se chlapec zřejmě pohyboval na trase Zrzávka, Valašské Meziříčí, Hranice, Nový Jičín, Příbor a Ostrava,” popsala mluvčí s tím, že policistům pomohla i například náhoda, kdy chlapce nalezli na obrazovém záznamu jedné z čerpacích stanic.

Nakonec našli školáka policisté z dálničního oddělení u dálnice D1, poblíž Ostravy-Svinova v neděli mezi 8. a 9. hodinou. „Pohřešovaný uvedl, že se pohyboval na výše popsané trase, k dispozici neměl finanční prostředky a později ani funkční mobilní telefon. Cestoval pěšky nebo stopem. Jednu z nocí měl dokonce chlapec nocovat venku na papírovém kartonu,“ doplnila Holčáková.

Důvod svého odchodu nebyl chlapec schopen konkrétněji specifikovat. Podle policejní mluvčí se dá shrnout jako nespokojenost s dosavadním způsobem života.


(Zdroj: Krimi Zprávy Ostrava)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín